Sada barev na textil svítící ve tmě Art-e-Miss 7x12g

Svítící obrázky na světlém oblečení snadno vytvoříte se sadou svítících barev na textil Artemiss. Sada obsahuje sedm zářivých odstínů, které po nasvícení ve tmě fosforeskují. Můžete je mezi sebou vzájemně míchat a tím získáte další odstíny podle své fantazie.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: KTSV712
185 Kč
Sada barev na textil svítící ve tmě Art-e-Miss 7x12g

Barva je určená především na světlé materiály, na tmavých podkladech nebude vidět barva. Svítivost zůstane zachována. Kdybyste chtěli zvýšit svítivost, použijte svítící prášek. Můžete ho přidat do barvy, anebo posypat ještě mokrý nátěr. Ve tmě svítí žlutě.

Sada obsahuje sedm vzájemně mísitelných odstínů po 12g 

sady neon

 

Na většinu přírodních materiálů, polyester a směsi. Pokud si nejste jisti složením, vyzkoušejte na kousku látky. Můžete nanášet štětcem, razítkovat, tupovat, přes šablony. Je vhodná jak pro tvoření s dětmi, tak i pro zkušené výtvarnice a výtvarníky. 

Její konzistence nedovoluje stříkání rozprašovačem.

Vodou ředitelná, to znamená, že pomůcky umyjete obyčejnou vodou a nepotřebujete žádná zvláštní ředidla. Pokud potřebujete barvu řidší, můžete ji mírně naředit vodou, ale ne příliš, abyste nesnížili poměr pojiva. Ředěním snížíte také svítivost.

Pracovní postup:

Lahvičku dobře protřepejte nebo promíchejte. Malovanou plochu podložte papírem nebo kartonem, aby barva neprosákla. Barvu naneste na textil a nechte zaschnout. Potom několik minut zažehlujte přes papír. Doporučujeme pečící papír. Nepoužívejte napařování. Pokud nebudete látku do týdne prát, nemusíte zažehlovat. Hotový výrobek perte a žehlete podle pokynů výrobce textilu, nejlépe z rubu. Neperte v páře. 

Skladování:

Skladujte v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Nesmí zmrznout. Rozvrstvení barvy při delším skladování není na závadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce hobby barev.