Chameleon Color Tops - tónovací fixy - Sada Pastel Tones - 5KS - barevné nástavce

Zbrusu nové barevné topy na vaše Chameleon fixy - neomezujte se "jen" blenderem a přechodem jedné barvy z tmavé do světlé, ale kombinujte dvě barvy do jedné. Nové Color Tops vám umožní smíchat dva barevné odstíny a přejít tak plynule v novou barvu.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 30049
249 Kč
Chameleon Color Tops - tónovací fixy - Sada Pastel Tones - 5KS - barevné nástavce

NOVINKA - zbrusu nové barevné topy na vaše Chameleon fixy - neomezujte se "jen" blenderem a přechodem jedné barvy z tmavé do světlé, ale kombinujte dvě barvy do jedné. Nové Color Tops vám umožní smíchat dva barevné odstíny a přejít tak plynule v novou barvu!

Chameleon Pens:

Jedná se o oboustranný fix se štětičkovým hrotem a kulatým hrotem. Pomocí zmizíku zabudovaného v těle fixu lze měnit tóny jeho barvy.

Jemným štětičkovým hrotem jedné strany můžete vybarvovat větší plochy, silným kulatým hrotem strany druhé kreslit detaily. Hrot zásobníku se zmizíkem jednoduše přiložíte k vybranému hrotu fixu, který do sebe nasaje zmizík. Barva je díky zmizíku světlejší. Během kreslení se zmizík z barvy pozvolna uvolňuje, až se odstín vrátí k původní barvě. Postupným tmavnutím barvy dochází ke změně tónu barvy. Světlost barvy závisí na množství nasátého zmizíku. Fix je vynikající pro vytváření zajímavých 3D efektů, hladkých přechodů, ke stínování i ke tvarovému a barevnému prolínání. Bez zmizíku kreslí jako klasický fix. Může se použít na všechny typy papíru, ale také na jiné podkladové materiály. Fix má vyměnitelný hrot a lze ho znovu naplnit inkoustem ze samostatně prodejné inkoustové náplně. 

.... a už není platný "jen" blender (zmizík), ale máme nové možnosti :-)

Podívejte se na instruktážní video, abyste se dozvěděli více o práci s novými Color Tops.

 

Kód výrobce: CT4501

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: