Štětec da Vinci Forte Basic kulatý, velikost -5

Značka: da Vinci
Štětec z řady Forte Basic od německé značky da Vinci vyniká kvalitou. Díky speciálně vyvinutému syntetickému vláknu se jedná o malířský štětec pro školy a hobby malíře, který vás zaujme nejen zajímavým vzhledem, ale i atraktivní cenou. Tento inovativní výrobek nabízí lepší výkon než tradiční školní štětec s přírodními vlasy. Pevné, syntetické vlákno je vhodné pro husté barvy a hrubé povrchy. Kulatý, velikost -5,
Kód: ACT/5413/0144/3930050
60 Kč
Štětec da Vinci Forte Basic kulatý, velikost -5
Značka: da Vinci
* antikorozivní aluminiová objímka
* matně modrá násadka s novou neklouzavou povrchovou strukturou
* násadky z kontrolovaně pěstovaných lesů
* každý štětec nabízí velkou kontrolu a čistý, plný tah, V naší nabídce najdete také vodové a temperové barvy., 4 RADY, JAK UCHOVÁVAT ŠTĚTEC, ABY VÁM DLOUHO VYDRŽEL:
* Štětce vždy pečlivě omyjte. Akrylové a akvarelové barvy vymyjete ze štětce vodou. Na olejové barvy použijete terpentýn nebo benzín. Nebo můžete použít i mýdlo. Štětce pečlivě, vysušte a uhlaďte do původního tvaru.
* Nenořte štětec do barvy až přes hliníkovou objímku. Právě ve spojení štětin a objímky je místo, které se nejhůře vymývá.
* Jestliže štětce uchováváte v nádobě, tak vždy je mějte štětinami nahoru.
* Některé štětce koupíte i s plastovým krytem. Ten si ponechte. Vždy, když štětec po malování vymyjete a osušíte, tak ho vložte do tohoto krytu. Udržíte tak tvar štětin a, ochráníte je před prachem., TIP: Podívejte se, jaký je rozdíl mezi štětci. Tápete, jak veliký je vlastně štětec velikosti -5? Nejen ve velikostí štětců vám pomůže zorientovat se náš článek na blogu, školnísvět.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: štětce
Šířka: 0.7
Výška: 18.2
Délka: 0.7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: