Sada štětců da Vinci Fit Synthetics 8+4+8

Značka: da Vinci
Štětec daVinci Fit Synthetics od německé značky da Vinci vyniká kvalitou. Díky speciálně vyvinutému syntetickému vláknu se jedná o malířský štětec pro školy a hobby malíře, který vás zaujme nejen zajímavým vzhledem, ale i atraktivní cenou. Tento inovativní výrobek nabízí lepší výkon než tradiční školní štětec s přírodními vlasy. A to díky schopnosti absorbovat barvy. Set obsahuje plochý štětec číslo 8 a kulaté štětce číslo 4 a 8.
Kód: ACT/1413/0144/4209000
215 Kč
Sada štětců da Vinci Fit Synthetics 8+4+8
Značka: da Vinci
* šedé, VELMI ELASTICKÉ SYNTETICKÉ VLÁKNO S VYSOKOU ABSORPČNÍ SCHOPNOSTÍ
* bezešvá hliníková objímka
* matně zelená násadka s nově vyvinutou povrchovou strukturou
* pro opravdové malování a dokonalé nanášení barev, V naší nabídce najdete také vodové a temperové barvy., 4 RADY, JAK UCHOVÁVAT ŠTĚTEC, ABY VÁM DLOUHO VYDRŽEL:
* Štětce vždy pečlivě omyjte. Akrylové a akvarelové barvy vymyjete ze štětce vodou. Na olejové barvy použijete terpentýn nebo benzín. Nebo můžete použít i mýdlo. Štětce pečlivě, vysušte a uhlaďte do původního tvaru.
* Nenořte štětec do barvy až přes hliníkovou objímku. Právě ve spojení štětin a objímky je místo, které se nejhůře vymývá.
* Jestliže štětce uchováváte v nádobě, tak vždy je mějte štětinami nahoru.
* Některé štětce koupíte i s plastovým krytem. Ten si ponechte. Vždy, když štětec po malování vymyjete a osušíte, tak ho vložte do tohoto krytu. Udržíte tak tvar štětin a, ochráníte je před prachem., TIP: Podívejte se, jaký je rozdíl mezi štětci. Tápete, jak veliký je vlastně štětec velikosti 4 nebo 8? Nejen ve velikostí štětců vám pomůže zorientovat se náš článek na blogu, školnísvět.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: štětce
Šířka: 5
Výška: 28.5
Délka: 1.8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: