Sada štětců da Vinci Fit Synthetics 2+4+6

Značka: da Vinci
Štětce daVinci Fit Synthetics se vyznačují vynikající kvalitou. Německá firma da Vinci má dlouholetou tradicí výroby štětců.
Kód: ACT/13333/0144/5298000
202 Kč
Sada štětců da Vinci Fit Synthetics 2+4+6
Značka: da Vinci
Sada obsahuje kulatý štětec číslo 2, plochý štětec číslo 4 a štětec ve tvaru kočičího jazýčku číslo 6.
* šedé, VELMI ELASTICKÉ SYNTETICKÉ VLÁKNO S VYSOKOU ABSORPČNÍ SCHOPNOSTÍ
* bezešvá hliníková objímka
* matně zelená násadka s nově vyvinutou povrchovou strukturou
* pro opravdové malování a dokonalé nanášení barev, Díky speciálně vyvinutému syntetickému vláknu se jedná o malířský štětec pro školy a hobby malíře, který vás zaujme nejen zajímavým vzhledem, ale i atraktivní cenou. Tento, inovativní výrobek nabízí lepší výkon než tradiční školní štětec s přírodními vlasy. A to díky schopnosti absorbovat barvy., 4 RADY, JAK UCHOVÁVAT ŠTĚTEC, ABY VÁM DLOUHO VYDRŽEL:
* Štětce vždy pečlivě omyjte. Akrylové a akvarelové barvy vymyjete ze štětce vodou. Na olejové barvy použijete terpentýn nebo benzín. Nebo můžete použít i mýdlo. Štětce pečlivě, vysušte a uhlaďte do původního tvaru.
* Nenořte štětec do barvy až přes hliníkovou objímku. Právě ve spojení štětin a objímky je místo, které se nejhůře vymývá.
* Jestliže štětce uchováváte v nádobě, tak vždy je mějte štětinami nahoru.
* Některé štětce koupíte i s plastovým krytem. Ten si ponechte. Vždy, když štětec po malování vymyjete a osušíte, tak ho vložte do tohoto krytu. Udržíte tak tvar štětin a, ochráníte je před prachem., TIP: POTŘEBUJETE SE ZORIENTOVAT VE VELIKOSTECH ŠTĚTCŮ? POMŮŽEME VÁM NA NÁŠEM BLOGU ŠKOLNÍSVĚT.CZ.,

Doplňkové parametry

Kategorie: štětce
Šířka: 5
Výška: 1.2
Délka: 28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: