Rtěnka bílá

Značka: PaintGlow
Kód: SMT//LST342
91 Kč
Rtěnka bílá
Značka: PaintGlow

Získejte ty nejlepší halloweenské rty s našimi halloweenskými rtěnkami Fight Fest. Obzvláště skvělé pro doplnění jakéhokoli vzhledu maškarních šatů.

Hladká textura těchto halloweenských rtěnek zanechá vaše rty jemné a hydratované. Zatímco bohaté složení rty hydratuje a omlazuje, aby se zabránilo popraskání po celý den!

Krémové složení rovnoměrně klouže po rtech a zahaluje je do dlouhotrvajících zářivých halloweenských odstínů.

Tyto vysoce pigmentované rtěnky nabízejí sestavitelné krytí. Navrstvěte je na rty, abyste vytvořili intenzivnější odstín a vytvořili efektní vzhled, po kterém toužíte.

Tyto halloweenské rtěnky umístěné v kompaktním černém pouzdře jsou fantastické pro ty, kteří jsou na cestách. Vložte je do kabelky nebo kapsy a během několika minut přidejte barvu na své rty, i když jste na cestách.

Pro extra strašidelný vzhled doporučujeme spárovat naše rtěnky s našimi nejprodávanějšími Fright Fest Fake Blood. Perfektní kombinace pro vytvoření dokonalého vzhledu upířích kostýmů.

K dispozici ve 3 strašidelných odstínech zesilujících rty, které jistě doplní jakýkoli vzhled: Dracula Black, Ghost White a Blood Red.

Rtěnky Fright Fest jsou vyráběny ve Velké Británii v Lake District a jsou bez krutosti.

Vyhovuje EU a FDA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: