Barva na porcelán Pébeo Porcelaine 150 Chalkboard černá (45 ml)

 
  • 1 z 4
 

Barva nejen na porcelán Pébeo Porcelaine 150 Chalkboard černá vytváří efekt matného černého povrchu, podobného povrchu školní tabule, a se stejnými vlastnostmi - lze na ni psát křídou.

105 Kč    
Kód produktu P024 201
Značka Pébéo
Kategorie Porcelán
 

Barva Pébeo Porcelaine 150 Chalkboard černá vytváří efekt matného černého povrchu, podobného povrchu školní tabule, a se stejnými vlastnostmi - lze na ni psát křídou jako na tabuli. Je použitelná na všechny žáruvzdorné materiály jako je porcelán, kovy, ocel, sklo, měď, hrnčířské výrobky, atp.

Před prvním použitím barvu dobře mechanicky promíchejte - s lahvičkou ale netřepejte. Používejte suchý štětec a barvu neřeďte vodou, ale v případě potřeby pouze ředidlem Pébeo Porcelaine 150 (číslo pol.: 17321). Barvy jsou hluboké a lesklé a po vypálení mají smaltový nebo glazurový povrch.

Barvy schnou na vzduchu 24 hodin a poté se vypalují v troubě na 150°C. Následně je můžeme mýt i v myčce nádobí (výborná odolnost) a mají průměrnou odolnost proti rozpouštědlům a čistícím prostředkům - nepoužívejte ale abrazivní prostředky (třeba čistící písek) nebo drátěnky.

Tyto barvy NEJSOU určeny ke styku s potravinami.

 

Kód výrobce: 024201.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: