Sada Maped Creativ Modeling Friends Magical

Značka: Maped
Dětská kreativní sada Maped Creativ Modeling Friends Magical na modelování pomocí tvarovací formy. Sada obsahuje tvarovací formu, modelovací hmotu ve 4 základních barvách (4 x 18 g) a ve 4 doplňkových barvách v plastové nádobce (1 x 31 g), černý fix, plastový nožík, 2 barevné předlohy a tubu zlatých flitrů na zdobení. Vhodné pro děti od 5 let.
Kód: ACT/15103/0144/9907206
281 Kč
Sada Maped Creativ Modeling Friends Magical
Značka: Maped
Kreativní sada na modelování pro děti od 5 let. Ideální pomocník pro vymodelování a ozdobení roztomilých figurek jednorožce a kočičky pomocí tvrdnoucí hmoty a přiloženého, nářadíčka. Vymodelovaná figurka po 4 hodinách zatvrdne v pevnou dekoraci., Sada obsahuje:
* tvarovací formu
* modelovací hmotu ve 4 základních barvách (4 x 18 g)
* modelovací hmotu ve 4 doplňkových barvách (1 x 31 g)
* černý fix
* plastový nožík
* 2 barevné předlohy
* tubu zlatých flitrů na zdobení, Maped Creativ je kolekce kreativních sad francouzské značky Maped, tradičního výrobce kvalitních školních a kancelářských potřeb. Kolekce Maped Creativ v několika řadách nabízí, kreativní vyžití pro děti od 1 roku - edice EARLY AGE, až do věku 6+ - edice BOARD ACTIVITIES. Edice MINIBOX je vhodným dárkem při každé návštěvě rodin s dětmi. Edice COLOR PLAY pro, děti od 4 let zas posouvá hranice kreativního tvoření k dalšímu hraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady
Šířka: 21
Výška: 5.3
Délka: 25.7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: