Sada Maped Creativ Barbie Lumi Board tabule s podsvícením

Značka: Maped
Unikátní, dětmi velmi oblíbená tabule s podsvícením Maped Creativ Barbie Lumi Board z kolekce Barbie je určená k výuce kreslení. Díky tabuli je možné překreslovat předem určené šablony s tématikou Barbie a nebo tvořit vlastní kompozice různých tvarů a postaviček. Lumi Board zlepšuje koordinaci a jemnou motoriku dítěte. 5 různých obtížností. Určené pro děti od 5 let.
Kód: ACT/17570/0144/9907061
1 530 Kč
Sada Maped Creativ Barbie Lumi Board tabule s podsvícením
Značka: Maped
Jedinečná tabule sloužící jako perfektní nástroj pro kreslení a překreslování. Po výběru šablony s tématikou Barbie se šablona vloží do Lumi Boardu, který šablonu zvětší a, podsvítí. S podsvícenými obrázky je možné vytvářet vlastní kompozice Barbie, její dům, tašky, doplňky a mnoho dalšího. Šablony jsou rozděleny do 5 úrovní obtížnosti podle, dovedností dítěte od těch nejjednodušších tahů při nácviku až po ty složitější. Lumi Board je na 4 x LR6/AA baterie., Souprava obsahuje:
* 30 předloh s obrázky v 5 úrovních obtížnosti
* 12 barevných fixů
* 20 bílých papírů, BATERIE NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ.,  , Maped Creativ je kolekce kreativních sad francouzské značky Maped, tradičního výrobce kvalitních školních a kancelářských potřeb. Kolekce Maped Creativ v několika řadách nabízí, kreativní vyžití pro děti od 1 roku - edice EARLY AGE, až do věku 6+ - edice BOARD ACTIVITIES. Edice MINIBOX je vhodným dárkem při každé návštěvě rodin s dětmi. Edice COLOR PLAY pro, děti od 4 let zas posouvá hranice kreativního tvoření k dalšímu hraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady
Šířka: 10.5
Výška: 39.5
Délka: 30.6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: