Akrylové fixy sada 6ks (15mm)

 
 
629 Kč    
Kód produktu 27040
Kategorie Akrylové barvy
 

Akrylové fixy sada 6ks (15mm)

Sada obsahuje:

9ks 1-4mm, bílá, ryzí sv. žlutá, třešňová červeň, ultramarínová modř, permanentní zeleň, černá.

 

Akrylové fixy Solo Goya TRITON Acrylic jsou moderním nástrojem pro malbu detailních prvků a pro grafický design. Jsou ideálním doplňkem k malířskému štětci a noži při malbě akrylem. Vaší malbě dodají dynamický akcent. Jsou určeny ke kombinaci s akrylovými barvami Solo Goya TRITON Acrylic. Barevné odstíny jsou shodné s odstíny akrylových barev Solo Goya TRITON Acrylic.

Fixy Solo Goya TRITON Acrylic jsou vhodné pro množství povrchů, jako např. plátno, lepenka, papír, kámen, kov… Hrot drží tvar, a díky tomu zajišťuje tvorbu precizní linky - šířka stopy 1-4 mm. Hrot je vyměnitelný a snadno se čistí. Ventilační systém vysoké úrovně zajišťuje plynulý a stejnoměrný tok barvy. Funkční tvar víčka umožňuje snadné otevírání a perfektní uzavření..

Charakteristika: Jedná se o akrylové barvy na vodní bázi s matným vzhledem po vyschnutí. Vykazují vysokou intenzitu barvy a skvělou zářivost. Obsahují světlu odolné pigmenty a mají dobré hodnoty neprůhlednosti. Fluorescenční barvy ze škály září pod "černým světlem" (UV lampa). NA nasákavých površích jsou odolné povětrnostním vlivům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: