Kód: 66636 | Značka: Jacquard

Permanentní metalická kontura Jacquard (237 ml) hedvábí+textil

285 Kč

Touto zažehlovací konturou na vodní bázi je možné vytvořit stabilní, ostré linky, které se nerozpíjí. Je permanentní a odolává praní i chemickému čištění. 

Touto zažehlovací konturou na vodní bázi je možné vytvořit stabilní, ostré linky, které se nerozpíjí. Je určena k aplikaci pomocí plastové lahvičky a kovového hrotu. Je permanentní a odolává praní i chemickému čištění. Před nanášením barvy ji nechte zcela uschnout. Bude-li potřeba, můžete konturu zředit na požadovanou konzistenci přidáním vody. Při použití na silnější látky zjistěte ještě před nanesením barvy, zda kontura pronikla skrz a zda nepropouští. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budou linie vykreslené konturou nepřerušované a pokud prosákne kontura zcela látkou. Před praním nebo chemickým čištěním látky fixujte konturu tepelně v sušičce na prádlo nebo zažehlením.

Tip: Tato kontura je ideální pro další dekoraci dokončených maleb.

Návod: Před použitím barvu důkladně promíchejte, až se obsah dokonale promísí. Je to nezbytné pro dobrou účinnost kontury. Nalijte konturu do plastové lahvičky a našroubujte kovový hrot. Kreslete motiv na látku plynulými pohyby. Snažte se linky malovat bez mezer, aby jimi nepronikla tekutá barva. Cvikem po čase docílíte i precizních a tenoučkých linek. Doporučeno pro použití s barvami Jacquard Dye-Na-Flow nebo Jacquard Silk Color. Naneste barvy a zafixujte podle pokynů výrobce. Separace materiálu v nádobce není závadou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: