Kód: 29257 | Značka: Jacquard

Gutta Jacquard (118 ml) - čirá

179 Kč

Přírodní gutta. Doporučujeme k napařovacím barvám. Výrobek s touto guttou lze po tepelné fixaci prát, nelze jej ale chemicky čistit.

Jsou vyrobeny z přírodní gumy Gutta Percha a používají se při malbě na hedvábí pro oddělení barvených ploch. Naneste guttu pomocí pružné plastikové lahvičky firmy Jacquard s kovovým hrotem. Je-li třeba, zřeďte ji ředidlem na guttu firmy Jacquard, abyste dosáhli optimální konzistenci pro gramáž dané látky. U těžších látek bude nutné guttu více zředit, aby pronikla skrz celou strukturu látky. Když je výrobek hotový, můžete guttu odstranit vypráním jemným pracím prostředkem a teplou vodou. Dá se odstranit i chemickým čištěním.

Tato kontura se dá před nanesením na látku obarvit přidáním jakékoli barvy na vodní bázi. Pokud obarvenou guttu do látky správně zafixujete, zůstane přidaný odstín v látce i po vyprání. Budete-li používat guttu obarvenou, nečistěte ji chemicky.

V láhvi se může rozkládat působením slunečního světla a vysoké teploty. Uchovejte v chladu a temnu. Nepoužitou guttu vždy přelijte zpět do původní lahvičky.

 

Poznámka: Pokud guttu použijete na silnější hedvábí, může být nutné ji zředit (pomocí Ředící příměsi na guttu - kód 11246) aby zcela pronikla do tkaniny.

Důležité upozornění - postup výběru odstínu

Barevný odstín si prosím vyberte na přiloženém obrázku vzorníku výrobce. Najetím kurzoru myši do obrázku se můžete podívat na detail barvy a zejména na její kódové číslo. Pro nákup odstínu potom hledejte kód vybraného odstínu v roletce ( tříčíselný kód na obrázku odpovídá poslednímu trojčíslí kódů v roletce - 1XXX ), kde jsou všechny nabízené odstíny seřazeny v sestupném pořadí podle tohoto kódu výrobce, a samozřejmě jejich český název.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: