Motivová šablona BRICO Home Design (18x50 cm) - slunečnice

Univerzální motivová šablona pro dekorování nejrůznějších materiálů.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 13783
179 Kč
Motivová šablona BRICO Home Design (18x50 cm) - slunečnice

Ideální pro dekorování zdí, dřeva, plátna, textilií, kovu, papíru, folie, skla, keramiky, atp.

Upozornění : Úvodní obrázek zobrazuje výsledný obrazec a také jednu z možností jeho barevného zpracování, ale ne samotnou šablonu!

Rozměry šablony jsou 18 x 50 cm.

Kód výrobce: B425.

Minimální odběr této položky pro velkoodběratele jsou 3 ks.

Postup : Přitlačte a vyhlaďte šablonu. Naneste houbičkou, štětcem nebo válečkem barvu na přilepenou šablonu. Opatrně sejměte šablonu a nechte motiv uschnout.

Tipy :
- podklad by měl být čistý, odmaštěný a suchý.
- Pro nanášení barvy doporučujeme tvrdé štětce (z naší nabídky např. č.12768, 12770, 12771, set 12773, set 12671) a zvláště pro sklo, keramiku a terakotu malířské houbičky (položka č.12081). Pro nanesení barvy na větší plochu můžete použít také válečky (položky č. 12452, 12453,12454).
- při malbě šablonou na omítku jsou obzvláště vhodné omítky bez textury nebo zrna. Při strukturovaném povrchu omítky musí být šablona obzvláště pevně přichycena.
- Pokud chcete vytvořit na stěně "válečkovaný" vzor, nakreslete si na zeď rovnou vodící linku pomocí fantomové tužky (č.položky 10150, stopa po nějaké době sama zmizí). Poté přilepte k lince šablonu, aplikujte barvu a opakujte tento postup v pravidelných rozestupech.
- Barvu před použitím dobře protřepte nebo promíchejte a používejte ji neředěnou.
- Použijte malé množství barvy a aplikujte ji na šablonu od okrajů vzoru směrem do středu, abyste se vyhli rozpití barvy pod okraje šablony.
- Dosud nevyzkoušené techniky si raději předem vyzkoušejte na listu papíru.
- Pokud chcete vytvořit větší intenzitu barvy nebo aplikovat stínování, naneste opakovaně další vrstvu barvy do vybraných míst vždy po začátku schnutí předchozí vrstvy. Aplikujte raději více tenkých vrstev barvy, než jednu silnou, jinak může přebytek barvy vniknout pod šablonu.
- Vyčistěte pečlivě šablony a nástroje čistou vodou nebo vlhkým hadříkem ihned po použití. Pro vyschnutí a uložení každé šablony je uložte na silikonem potažené papíry v balení.
- Na dekorované objekty určené pro použití venku, nebo pro židle a stoly doporučujeme aplikovat také průhledný lak.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: