Kód: 26891

Pistole tavná MasiPro 60W

269 Kč
El. tavná pistole je určena k lepení a fixaci různých druhů materiálů: plast, sklo, dřevo, keramika, papír, textil.
Kategorie: Tavné pistole
 
K čemu se hodí: El. tavná pistole je určena k lepení a fixaci různých druhů materiálů: plast, sklo, dřevo, keramika, papír, textil. Lze použít i na pečetní vosk.
 
Výhoda této pistole: Uvnitř tavné pistole je keramické jádro a ne plast, který bývá u většiny tavných pistolí. Vydrží dlouho. Nekape.
 
Náplně: 11mm.
 
Návod: Do pistole vložte odpovídající tavnou tyčinku (lepidlo), opakovaně stlačujte spoušť pistole, dokud tyčinka nebude v tavící špičce. Pistoli zapojte do el. sítě. Vyčkejte 5 minut, až se pistole zahřeje na pracovní teplotu. Tlakem na spoušť regulujte množství vytékajícího lepidla. Nikdy neodkládejte pistoli na ležato, ale vždy ji mějte postavenou. Lepené plochy by měly být čisté a odmaštěné. Spoj pevně tiskněte cca 30 vteřin. Vždy po ukončení práce odpojte pistoli z el. sítě a nechte zchladnout. Nevytahujte tavné tyčinky z pistole. Upozornění: Při práci dbejte zvýšené opatrnosti. Tavící špička je při práci zahřáta na vysokou teplotu 150-200°C. Pokud se rozpálené lepidlo dostane do styku s kůží, ponořte postiženou část do studené vody! Nepracujte s pistolí v blízkosti hořlavin. Chraňte zařízení před kontaktem s vodou. Nikdy nepoužívejte pistoli s poškozeným přívodním kabelem. Skladujte mimo dosah dětí. Tento spotřebič není určen pro používání osobami (vč. dětí), jimž fyzická, smyslová nebo mentální neschopnost či nedostatek zkušeností a znalostí zabraňuje v bezpečném používání spotřebiče, pokud na ně nebude dohlíženo nebo pokud nebyly instruovány ohledně použití spotřebiče osobou zodpovědnou za jejich bezpečnost. Na děti by se mělo dohlížet, aby se zajistilo, že si nebudou se spotřebičem hrát.
Technické údaje: Napětí: AC 230V / 50-60 Hz Max. výkon: 60 W 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: