Kód: 54635

3D PERO

970 Kč

Unikátní 3D pero - s 3D perem můžete vytvářet působivé 3D modely, aniž byste potřebovali drahou výpočetní techniku a speciální 3D tiskárnu – vystačíte si s vlastní představivostí a šikovností. Hodí se do rukou dospělých i dětí, praváků i leváků, a pracuje s PCL a ABS vláknem.

Napájení je řešeno USB kabelem. Návod k použití pera - VIZ VIDEO vedle ikony POPIS.

Kategorie: 3D PERO

Unikátní 3D pero!

S 3D perem můžete vytvářet působivé 3D modely, aniž byste potřebovali drahou výpočetní techniku a speciální 3D tiskárnu – vystačíte si s vlastní představivostí a šikovností. Hodí se do rukou dospělých i dětípraváků i leváků, a pracuje s PCL a ABS vláknem.

PCL vlákno je ekologický a biologicky odbouratelný materiál, netoxický a bez zápachu. Měkký a tvarovatelný. Nízká odolnost vůči vysokým teplotám. Snadné použití v úpravě detailů. Je možné tvarovat také pomocí horké vody.

ABS vlákno má vysoký stupeň přesnosti pro skutečná umělecká díla. Tvrdý a odolný. Vysoká odolnost vůči vysokým teplotám.

Napájení je řešeno USB kabelem.

Doporučujeme shlédnout návod na použití přímo od výrobce: https://www.youtube.com/watch?v=rQSeMevRPx4

Obsah balení:
- 3D pero - vhodné pro tvorbu s ABS nebo PCL vlákny o průměru 1,70 - 1,80 mm

- napájecí USB kabel - pouze kabel, adaptér není součástí! Doporučený adaptér je 5V/2A.
5 m PCL vlákna
- 5 m ABS vlákna

- šablony

Postup:
1. Připojte napájení k 3D peru -  jeden konec kabelu / jack do napájecího konektoru na konci 3D pera a druhý konec USB do příslušného adaptéru a do elektřiny.
2. Stisknout tlačítko zapnout/vypnout. Po zapnutí se Vám na displeji objeví přednastavený režim PCL (60-70°C). Pokud budete chtít přepnout na režim ABS (190-210°C), stačí déle znovu podržet tlačítko zapnout/vypnout.
3. Nasazení filamentu. Vložíme filament do 3D pera. Dříve než s ním začneme pracovat, počkáme až přestane na displeji blikat námi přednastavená teplota (např. 210°C). Poté můžeme začít. Zmáčkneme šipku vpřed a filament se nám automaticky nasune do 3D pera. Jakmile budete chtít začít oficiálně tvořit, stačí držet šipku vpřed. Když budete chtít přestat stačí šipku vpřed pustit.
4. Výměna filamentu. Pro vysunutí filamentu stačí podržet šipku zpět. 

Upozornění: Hrot pera je po tvoření delší dobu opravdu horký. Vybízíme k velké opatrnosti.

Návod na použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: