3D PERO PEN - pro filamenty ABS

3D pero je unikátní technologie na vytváření 3D modelů, hraček, šperků, sošek a čehokoliv co si dokážete představit. Při tvorbě využívá speciální plastové vlákno, které se roztaví a během okamžiku ztuhne. Hodí se do rukou dospělých i dětí, praváků i leváků.

Kód: 63549
450 Kč
3D PERO PEN - pro filamenty ABS

3D pero je unikátní technologie na vytváření 3D modelů, hraček, šperků, sošek a čehokoliv co si dokážete představit. Při tvorbě využívá speciální plastové vlákno, které se roztaví a během okamžiku ztuhne. Hodí se do rukou dospělých i dětí, praváků i leváků. Pracuje s ABS vláknem.

ABS vlákno má vysoký stupeň přesnosti pro skutečná umělecká díla. Tvrdý a odolný. Vysoká odolnost vůči vysokým teplotám.

Napájení je řešeno kabelem s adaptérem.

Toto 3D pero je kompatibilní pouze s následující ABS náplní - https://www.e-vytvarka.cz/3d-pen/abs-napln--filament--do-3d-pera--5m-2/

Obsah balení:
- 3D pero
- napájecí kabel + adaptér 12V 2A
- 3x 2m ABS vlákna - různé barvy
- návod
- stojan na pero

Technická specifikace:
- tiskové materiály: ABS
- teplota trysky: 160 - 230 °C
- maximální odběr: 25 W
- napájecí zdroj: 12 V - 2 A
- průměr trysky 1,7 mm

 Obsluha 3D pera je velmi jednoduchá a s pomocí rodičů si vyhrají i menší děti. Nevhodné pro děti do 3 let.

Jak se 3D pero používá?

Připojte adaptér pera do napájecího konektoru na konci pera a druhý konec zapojte do USB zásuvky. Následně se rozsvítí žlutá kontrolka. Šipkou na displeji nastavte materiál PLA/ABS a po rozsvícení červené kontrolky se pero začne předehřívat. Poté, co kontrolka svítí zeleně, je pero připravené k použití. Do plnícího otvoru na vrchu pera vložte PLA/ABS náplň v barvě, se kterou chcete tvořit. Přidržením spodní šipky na peru se začne náplň vtlačovat do šipky. Náplň se vytlačuje automaticky, při kreslení není nutné mačkat žádné další tlačítko. Pero se samo automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti. Pro opětovné spuštění zmáčkněte tlačítko vpřed. Pro vyndání náplně nebo výměnu barvy náplně zmáčkněte tlačítko pro zpětný posun.

Video návod je pouze ilustrativní.

Návod na použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: