Hoooked Zpagetti - Green Valley (120m)

Značka: Hoooked

Unikátní 100% recyklovaná XXL příze Zpagetti pro efektní, rychlé a snadné pletení a háčkování.

Kód: H09007
139 Kč
Hoooked Zpagetti - Green Valley (120m)
Značka: Hoooked

HOOOKED ZPAGETTI je unikátní XXL textilní příze - ideální pro snadné a rychlé háčkování a pletení. Je lehce elastická, pevná a odolná.

Tato příze vzniká recyklací z módních látek vysoké kvality (92 % bavlna, 8 % elastan). Vynikající pro tvorbu originálních ZPAGETTI kabelek, tašek, oblečení, šál, koberečků, předložek, potahů na polštáře, hebkých hraček a ostatních pletených výrobků a módních šperků a doplňků.

Klubko ZPAGETTI obsahuje 120 m (+-10m) šňůrky a lze z něj uplést nebo uháčkovat kus o velikosti cca 50 x 50 cm, např. vystačí na dámskou kabelku. ZPAGETTI nepůsobí svědění na pokožce, lze prát v pračce a je vhodné pro každodenní použití. Použijte 10 mm nebo 12 mm háček/jehlice pro vytvoření hladké a pevné tkaniny.

Upozornění: Vzhledem k délce materiálu se stává, že látka je navázána/sešita. Tloušťka materiálu se pohybuje cca od 0,5-3cm. Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný vzorníkový odstín. Jedná se o přirozenou vlastnost materiálu, která je dána způsobem výroby a nemůže být reklamována jako vada. Protože nejsme schopni zajistit znovu zcela identický odstín, ujistěte se prosím, že jste si objednali dostatečné množství ZPAGETTI pro dokončení Vašeho výrobku.

Rozměry: v závislosti použitého materiálu cca 20x15cm až 30x20cm.
Hmotnost: v závislosti použitého materiálu cca 750 g až 1050 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: