Hoooked Zpagetti - Sea Star (120 m)

Značka: Hoooked
Unikátní XXL příze Zpagetti je novinkou pro efektní, rychlé a snadné pletení a háčkování.
Kód: 28091
139 Kč
Hoooked Zpagetti - Sea Star (120 m)
Značka: Hoooked

Poznámka: Barevný mix, který vidíte na obrázku, je skladem pouze v omezeném počtu ks a z důvodů uvedených níže v Upozornění není žel možné přiobjednat zcela totožný odstín a vzor.

HOOOKED ZPAGETTI je unikátní XXL textilní příze - ideální pro snadné a rychlé háčkování a pletení. Je lehce elastická, pevná a odolná. Tato příze vzniká recyklací z módních látek vysoké kvality (92 % bavlna, 8 % elastan). Vynikající pro tvorbu originálních ZPAGETTI kabelek, tašek, oblečení, šál, koberečků, předložek, potahů na polštáře, hebkých hraček a ostatních pletených výrobků a módních šperků a doplňků.
Klubko ZPAGETTI obsahuje 120 m (+-10m) šňůrky a lze z něj uplést nebo uháčkovat kus o velikosti cca 50 x 50 cm, např. vystačí na dámskou kabelku. ZPAGETTI nepůsobí svědění na pokožce, lze prát v pračce a je vhodné pro každodenní použití. Použijte 9 mm nebo 20mm háček/jehlice pro vytvoření hladké a pevné tkaniny.
Upozornění: Vzhledem k délce materiálu se stává, že látka je navázána/sešita. Tloušťka materiálu se pohybuje cca od 0,5-3cm. Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný vzorníkový odstín. Jedná se o přirozenou vlastnost materiálu, která je dána způsobem výroby a nemůže být reklamována jako vada. Protože nejsme schopni zajistit znovu zcela identický odstín, ujistěte se prosím, že jste si objednali dostatečné množství ZPAGETTI pro dokončení Vašeho výrobku. Zvláště problematické to je u barevných mixů jako je tento - každá dodávka se liší nejen barvou, ale i vzorem, a to v ještě větší míře, než u jednobarevných klubek.
Rozměry: v závislosti použitého materiálu cca 20x15cm až 30x20cm. hmotnost: v závislosti použitého materiálu cca 750 g až 1050 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: