Bobbiny Macrame 3PLY - 3mm (50m) - SILVER TWIST

Bobbiny Macrame 3mm jsou vhodné pro macramé (drhání). Díky metalické přízi je tato šňůra velmi atraktivní, ideální pro výrobu ozdob a jiných dekorativních projektů, můžete ji použít i na balení dárků. Dá se s nimi ale i plést a háčkovat tak, jak jste zvyklé se šňůrami či špagáty.

Kód: 61252
269 Kč
Bobbiny Macrame 3PLY - 3mm (50m) - SILVER TWIST

Bobbiny Macrame 3mm jsou vhodné pro macramé (drhání). Můžete z nich vytvořit originální bytové dekorace, ale dá se s nimi i plést a háčkovat tak, jak jste zvyklé se šňůrami či špagáty. Jsou měkké, hladké, bez uzlů. Díky kroucení jsou pevné a snadno se s nimi pracuje.

Šňůra je vyrobená ze 60 jednotlivých vláken, které jsou stočené ze 3 dílů po 20 nitek. Díky nové, zkroucené struktuře je provázek pevný, snadno se s ním pracuje, můžete získat dva druhy třásní rozmotáním nebo vyčesáním hřebenem. Díky metalické přízi je tato šňůra velmi atraktivní, ideální pro výrobu ozdob a jiných dekorativních projektů, můžete ji použít i na balení dárků.

Vyrobeno z 94% recyklované bavlny, vnitřní cívka je vyrobena z recyklovaného papíru a je biologicky rozložitelná.

Marame 3PLY má certifikát OEKOTEX STANDARD 100, který zaručuje, že testovaná a certifikovaná příze neobsahuje žádné škodlivé látky, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí. 

3 x 20 nitek

délka: 50m

složení: 94% recyklovaná bavlna
               6% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: