Sada pastelek Koh-I-Noor Polycolor (36ks)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 
Sada uměleckých pastelek řady Polycolor (12 ks) v kovovém pouzdře od našeho předního českého výrobce výtvarných potřeb Koh-I-Noor.
349 Kč    
Kód produktu 30231
Značka KOH-I-NOOR
Kategorie Pastelové
 

Pastelky Koh-i-noor 3834 Polycolor 36 odstínů. Umělecké pastelky, tuha o průměru 3,8 mm. V soupravě dále naleznete ořezávátko a 2 grafitové tužky 1500.

 

Základem barevného jádra permanentních pastelových tužek Polycolor jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale dispergované pigmenty, nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě odzkoušených renomovaných výrobců z celého světa. Na světlostálosti a dávkované koncentraci pigmentů je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Proto je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů. Díky mastné preparaci je tento výrobek inertní k vodě.

 

Další významnou složkou je bílá hlína, zpravidla bělený kaolín nejvyšší čistoty a jemnosti. Ten dává pastelovým jádrům spolu s přídavkem pojiv a dalších aditiv nezaměnitelnou charakteristickou vlastnost při stírání na podklad. Pro příjemné nanášení je v pastelovém jádru obsažena složka zaručující snadný hladký otěr v dostatečném množství, bez nutnosti vynakládat na jádro značný tlak. Díky velkému průměru jádra má tento výrobek vynikající výtvarné předpoklady pro každého uživatele. Ušlechtilé dřevo, ze kterého je tužka vyrobena, umožňuje snadné hrocení.

3835/36

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: