Sada pro ledový efekt Hobby Line (45555)

 
  • 1 z 7
 
Sada pro tvorbu ledového efektu na sklo, zrcadla a plastové předměty. POSTUP VIZ NÍŽE.
255 Kč    
Kód produktu 13409
Značka Hobby Line
Kategorie Ledový efekt
 

Pro tvorbu ledového efektu na sklo, zrcadla a plastové předměty. Sada obsahuje tři módní barvy a dvě malířské houbičky pro snadnou aplikaci.

Obsah sady: 3 x Frost Design Pen 29 ml (bílá, stříbrná, zlatá), 2 x malířské houbičky

Kód výrobce: 45555.

Minimální odběr této položky pro velkoodběratele jsou 3 ks.

Pokyny k použití :
- povrch by měl být čistý a odmaštěný.
- jemně naťukejte houbičkou nátěr. Barva uschne během pár minut.
- po přibl. 12 hodinách je ledový efekt voděodolný.
- Ledový efekt na skleněných předmětech lze zafixovat v troubě 20 - 30 minut na 160°C. Sklo je pak možné ručně mýt. (Použijte pouze žáruvzdorný materál.)

Postup:
- Tvorba pomocí šablony : Upevněte samolepící motivovou šablonu. Houbičkou naneste do šablony barvu, opatrně sejměte šablonu a ihned ji umyjte vodou. (Viz obrázek.)
- Tvorba pomocí samolepící pásky : Nalepte pásku na předmět do požadovaných tvarů. Houbičkou naneste barvu na místa mezi páskou. Poté pásku opatrně sejměte. (Viz obrázek.)
- Tvorba pomocí vlastnoručně vytvořené šablony : Motiv, podle kterého chcete vytvořit šablonu, umístěte pod průhlednou blánu. Poté na ni slupovací barvou na sklo obkreslete obrys motivu, a naneste ji i okolo tohoto vytvořeného motivu, abyste získali jednolitou šablonu s otvory ve tvaru motivu (viz obrázek). Poté ji opatrně sundejte z blány a umístěte na dekorovaný objekt. Šablonu pomocí houbičky vybarvěte barvou pro ledový efekt, a pak šablonu opatrně sejměte (viz obrázek).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: