Velkoobchodní prodej

 

Informace pro velkoodběratele

Na našem e-shopu je možný nákup také pro velkoodběratele (nákup na IČO). Zobrazované ceny jsou maloobchodní. Pokud byste měli zájem o nákup za velkoobchodní ceny a máte přidělené IČO, kontaktujte nás. Abyste se mohli stát "velkoobchodním" zákazníkem, je pro Vaši identifikaci nutné zaslat kopii živnostenského listu a základní údaje o Vaší firmě, jako jsou kontakty a jméno kontaktní osoby, doručovací a fakturační adresu. Poté Vám vytvoříme Vám profil s přístupovým heslem, a následně po přihlášení na našich stránkách budete mít přístup k velkoobchodním cenám - tozn., že všechny zobrazované ceny budou velkoobchodní. Podmínkou pro zachování přístupu k velkoobchodním cenám je minimální odběr v hodnotě 5000kč bez DPH za rok. V opačném případě bude Váš přístup k velkoobchodním cenám zrušen.

Storno objednávky ze strany prodávajícího bez udání důvodu: Tato situace může nastat, pokud se zboží přestane vyrábět nebo dodávat, nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. Pokud tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že platba za zboží již z části nebo zcela proběhla, bude kupujícímu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

Chyby v popisech a cenách vyhrazeny.

 

Další vysvětlivky:

Podmínkou pro nové velkoobchodní zákazníky je první platba (první objednávka) předem na účet. Další objednávky pak mohou být zaplaceny "na fakturu" se splatností do 14 kalendářních dnů.
Pro všechny VO zákazníky budeme pravidelně připravovat akce a slevy.