Podrobné údaje o zboží

Pistole tavná Lobster 80W + 3ks svěrek

Kód: 40326
Tavná lepící pistole, univerzální pomocník nejen pro kutily.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
212 Kč , plus doprava
Množstevní sleva:
od 5  do 999  - 10 % Sleva
 

Pistole tavná Lobster 80W + 3ks svěrek
Tavná lepící pistole, univerzální pomocník nejen pro kutily. Pevně a rychle lepí dřevo, plasty, papír. Hodí se na různé výtvarné činnosti, při výrobě dekorací na všelijaké opravy atd.. Vhodná pro tyčinky s lepidlem o průměru 11 mm. Délka přívodního kabelu 0,9 m. Napájení 230V. Příkon 80 W. Součástí jsou 3 svěrky.
 
Důležité upozornění: pistoli nikdy nepokládejte na bok (nateče do ní lepidlo a rozbije se). Při odkládání vždy používejte stojánek přibalený k pistoli. Z tohoto poškození není možné vyžadovat reklamaci. 
 
Návod: Do pistole vložte odpovídající tavnou tyčinku (lepidlo), opakovaně stlačujte spoušť pistole, dokud tyčinka nebude v tavící špičce. Pistoli zapojte do el. sítě. Vyčkejte 5 minut, až se pistole zahřeje na pracovní teplotu. Tlakem na spoušť regulujte množství vytékajícího lepidla. Lepené plochy by měly být čisté a odmaštěné. Spoj pevně tiskněte cca 30 vteřin. Vždy po ukončení práce odpojte pistoli z el. sítě a nechte zchladnout. Nevytahujte tavné tyčinky z pistole. Upozornění: Při práci dbejte zvýšené opatrnosti. Tavící špička je při práci zahřáta na vysokou teplotu 150-200°C. Pokud se rozpálené lepidlo dostane do styku s kůží, ponořte postiženou část do studené vody! Nepracujte s pistolí v blízkosti hořlavin. Chraňte zařízení před kontaktem s vodou. Nikdy nepoužívejte pistoli s poškozeným přívodním kabelem. Skladujte mimo dosah dětí. Tento spotřebič není určen pro používání osobami (vč. dětí), jimž fyzická, smyslová nebo mentální neschopnost či nedostatek zkušeností a znalostí zabraňuje v bezpečném používání spotřebiče, pokud na ně nebude dohlíženo nebo pokud nebyly instruovány ohledně použití spotřebiče osobou zodpovědnou za jejich bezpečnost. Na děti by se mělo dohlížet, aby se zajistilo, že si nebudou se spotřebičem hrát.
 

STRUČNÝ POPIS

- napětí 230 V / 50 - 60 Hz
- doba ohřevu 4 minuty
- balení obsahuje 6 tyčinky
- pro tyčinky o průměru 10 a 11mm
- použití: pro utěsňování a lepení, práci se dřevem
- řemeslné projekty, aranže květin atd.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.