Domů / Barvy
Podrobné údaje o zboží

Sada akrylových barev Solo Goya Triton Acrylic (8x750 ml)

Kód: 27041 Sleva
Sada akrylových barev Solo Goya Triton Acrylic (8x750 ml) Sleva z důvodu poškozeného obalu. Plastové výko u kbelíku je nakřápnuté.

Žádné hodnocení.
Skladem do týdne
1.429 Kč , plus doprava
 

Sada akrylových barev Solo Goya Triton Acrylic (8x750 ml)

Sada akrylových barev Solo Goya Triton Acrylic (8x750 ml)

Sada obsahuje: bílá, ryzí sv. žlutá, ryzí hluboká oranž, ryzí červeň, ultramarínová modř, permanentní zeleň, oxidová tm. hněď, černá

Základní akrylové barvy Solo Goya TRITON Acrylic jsou univerzálně použitelné barvy vysoké kvality za přijatelnou cenu ve výhodném balení 750 ml. Ideální barvy pro umělecké akademie, školy a workshopy. Nejen díky velkému balení jsou vhodné pro všechny techniky, u kterých je třeba velké množství kvalitní barvy, například při ztvárňování velkých ploch. Jsou univerzálně použitelné na širokou škálu povrchů - na papír, dřevo, plátno, lepenku, kámen, kovy, kůži, a na mnoho syntetických materiálů.
Charakteristika: Akrylové barvy Solo Goya TRITON Acrylic jsou na vodní bázi a vytvářejí perfektní stupeň matnosti.  Jsou to neblednoucí jasné barvy s dobrou krycí schopností a ekonomické ve spotřebě. Krycí schopnost a světlostálost každého odstínu zjistíte podle symbolů vedle názvu každého odstínu na obrázku vzorníku (vysvětlivky k symbolům obsaženy v tabulce také v obrázku vzorníku). Rychle schnou, mají příjemnou vůni, odolné proti světlu a vápníku. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití - po vyschnutí jsou voděodolné.

 

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.