Domů / Barvy
Podrobné údaje o zboží

Akrylové fixy sada 6ks (15mm)

Kód: 27040
Žádné hodnocení.
do týdne
629 Kč , plus doprava
 

Akrylové fixy sada 6ks (15mm)

Akrylové fixy sada 6ks (15mm)

Sada obsahuje:

9ks 1-4mm, bílá, ryzí sv. žlutá, třešňová červeň, ultramarínová modř, permanentní zeleň, černá.

 

Akrylové fixy Solo Goya TRITON Acrylic jsou moderním nástrojem pro malbu detailních prvků a pro grafický design. Jsou ideálním doplňkem k malířskému štětci a noži při malbě akrylem. Vaší malbě dodají dynamický akcent. Jsou určeny ke kombinaci s akrylovými barvami Solo Goya TRITON Acrylic. Barevné odstíny jsou shodné s odstíny akrylových barev Solo Goya TRITON Acrylic.

Fixy Solo Goya TRITON Acrylic jsou vhodné pro množství povrchů, jako např. plátno, lepenka, papír, kámen, kov… Hrot drží tvar, a díky tomu zajišťuje tvorbu precizní linky - šířka stopy 1-4 mm. Hrot je vyměnitelný a snadno se čistí. Ventilační systém vysoké úrovně zajišťuje plynulý a stejnoměrný tok barvy. Funkční tvar víčka umožňuje snadné otevírání a perfektní uzavření..

Charakteristika: Jedná se o akrylové barvy na vodní bázi s matným vzhledem po vyschnutí. Vykazují vysokou intenzitu barvy a skvělou zářivost. Obsahují světlu odolné pigmenty a mají dobré hodnoty neprůhlednosti. Fluorescenční barvy ze škály září pod "černým světlem" (UV lampa). NA nasákavých površích jsou odolné povětrnostním vlivům.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.